· Gece Yarısı · Bekleniyorsunuz  · . · Kitaplarım · İMZA GÜNÜME BEKLENİYORSUNUZ... 
Giriş | Kayıt

ÇIKIŞ YAP

Anasayfa

Ziyaretçi Defteri

Haber Başlıkları

Fotoğraf galerisi

Haftanın Şiiri

Oku Yaz ( Forum)

ŞİİRLER

İstatistikler

Faydalı Linkler

Görüşleriniz

Kontrol paneliniz

Kanatlı Karınca - Yazan Ve Okuyan: Serdar Yıldırım

Zavallı Çoban
 Cesur Genç İle İyilik Prensi
 Baba Koç İle Kızıl Kurt
 Sepetçi İle Zengin Adam
 Karagöz İle Hacivat Hikayeleri
 Timsah Kıkı İle Hacer

Mazlum Zengin Web Sitesi Forums

Kose Yazilari

Cafer TEMİZ
Fetvacı (Şiir)

Lamia CANAY
Türkiye Nereye?

Mazlum Zengin
Camsız Pencereler (Hikâye)

Seher DUMAN
Piknik Provası

Serhan BİLGEN
Arguvan candır, Arguvan canandır

Pazartesi1573
Salı2144
Çarşamba1928
Perşembe2196
Cuma181
Cumartesi1991
Pazar2048
Toplam:3341738
En Çok:4412

Bu bölümde Dostların yeni çıkan kitapları tanıtılacaktır.* Şiir Harmanı - Mazlum Zengin * Ağıttan Umuda - Mazlum Zengin * Çal Gayri - Aliye Budak * Varsın Burkulan yüreğim olsun - Aliye Budak

ANTOLOJİ ARŞİVİM

Mazlum Zengin Web Sitesi :: Başlık Görüntüleniyor - merhaba arkadaşlar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

merhaba arkadaşlar

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Mazlum Zengin Web Sitesi Forum Ana Sayfası -> GÖRÜŞLERİNİZ
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mazlum Zengin
Misafir

MesajTarih: Cum Ağu 18, 2006 8:06 am    Mesaj konusu: merhaba arkadaşlar Alıntıyla Cevap Ver

Siteme hoşgeldiniz safalar getirdiniz görüş ve önerilerinizi yazarsanız beni mutlu etmiş olursunuz Bir kaç kelime de olsa yazın lütfen
Başa dön
ctemiz
Misafir

MesajTarih: Pts Ağu 21, 2006 10:06 pm    Mesaj konusu: Yüzün hep güneş gibi aydınlık olsun! Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Mazlum...
Alıçlı sitesinde web adresini görünce ;bir kaç haftadır süren sessizliğinin sonunda ortaya bir şey çıkacağını tahmin etmiştim;Yanılmamışım...
Mazlum Kardeşim ya yeni kitabını çıkarmak üzere,ya da başka bir konuyla ilgilenmekte;derken bu güzel siteyle karşılaştım!
Önce emeğine, yüreğine, diline sağlık diyorum.Ve inanıyorum ki buradan daha farklı konularla insanlara ulaşacak;güzellikleri paylaşma fırsatı yakalayacaksın.
Eh,bizlere de buradan birşeyleri paylaşmak için fırsat doğuyor.Hayırlı olsun diyor;şiirle,edebiyatla dolu,insan sevgisinin harmanlandığı bu güzel sitenin dostluk çemberiyle büyümesini diliyorum...
Başa dön
sevilay şahbaz
Misafir

MesajTarih: Cum Ksm 24, 2006 1:02 pm    Mesaj konusu: ziyaret Alıntıyla Cevap Ver

sevgili dost saat sabahın beşi bir bakayım siten yerinde duruyormu dedim Very Happy baktım duruyor ben buralardayım birşey olmaz ben beklerim sen rahat uyu geçen uğradığımda tam gezememiştim şimdi daha iyi inceledim gerçekten güzel bir site emeği geçen herkesin eline sağlık
Başa dön
alihoca
Newbie
Newbie

MesajTarih: Pts Nis 07, 2008 3:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mrb mazlum bey
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mazlum
Newbie
Newbie

MesajTarih: Prş May 29, 2008 3:34 pm    Mesaj konusu: Merhaba Alıntıyla Cevap Ver

Hocam merhaba nasılsınız ? Sizin gibi emekli ögretmende, Türkiye'nin bir çok yerinde görev yapmış bir ögretmende eminim çok güzel ve özel anılar, fıkralar, hikayeler vardır bu özel ve güzel paylaşımları sitemizde görmek isteriz yengeme ve çocuklara selam ve sevgilerimi gönderiyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ZINNUR_OZ
Newbie
Newbie

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2008 5:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MAZLUM bey.... inanın sitede kendimi kaybetiyorum faydalı bilgiler şiirler ve hikayeler ders niteliğinde ben geziniyorum durmadan burada eski şiirleride okuyorum emek verilmiş degerli çok şiir gördüm elimden geldiğincede zinnur usülü yorumladım......... daha fazla konuşmayayım bir kaç kelime demişsiniz ...........Smile)) site için TEŞEKKÜRLER......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Mazlum Zengin Web Sitesi Forum Ana Sayfası -> GÖRÜŞLERİNİZ Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız